Barbora Hodačová boří mýty o modelkách. Stala se z ní právnička

Česká Miss 2019 Barbora Hodačová úspěšně odpromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Svým úspěchem se tato česká kráska pochlubila na instagramovém profilu.

Barbora Hodačová boří mýty o modelkách. Stala se z ní právnička

Barbora Hodačová je díky trvající koronavirové krizi nejdéle úřadující Českou Miss. Svůj titul získala v roce 2019, kdy jej převzala po Lee Šteflíčkové. Své vítězství si vybojovala v přímém přenosu na Prima FTV. Finálový galavečer se tehdy odehrával v Hudebním divadle Karlín pod taktovkou zkušeného moderátora Libora Boučka. 

Českou republiku Barbora reprezentovala na světové soutěži Miss Universe v Atlantě téhož roku (prosinec 2019). Během celé soutěže však dokázala pilně studovat Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a její úsilí bylo letos po zásluze odměněno. “Za celou Českou Miss ESSENS Báře moc gratuluji. Naše vítězky jsou důkazem toho, že tato soutěž krásy už dávno není jen o vzhledu. Vzdělávají se, věnují se charitám a podporují na cestě za snem i aktuální finalistky,“ vzkázala ředitelka soutěže Veronika Farářová. 

Jak se na svou dráhu právničky těší samotná Barbora a skončí nadobro s modelingem? „CITACE B.H.“ Její budoucí klienti se rozhodně mají na co těšit.