Finalistky České Miss ESSENS absolvovaly PR školení pod taktovkou agentury Blue Deer Agency

Svět modelingu je náročný a snadná není ani cesta k vytouženému titulu České Miss ESSENS. Když už ale dívky postoupí až do samotného finále, je o ně skvěle postaráno a jsou proškoleny v mnoha odvětvích.

Finalistky České Miss ESSENS absolvovaly PR školení pod taktovkou agentury Blue Deer Agency

Dívky, které se staly finalistkami České Miss ESSENS, se v tomto období připravují na velké finále. Právě při něm se budou snažit zúročit všechny své zkušenosti a ucházet se tak o hlasy diváků i poroty. Tým soutěže krásy je jim na této cestě plně k dispozici a poskytuje dívkám školení a workshopy, které jim mohou pomoci nejen ve světě modelingu. V uplynulých dnech se tak třináct krásek zúčastnilo například školení v oblasti PR,  což v předchozích ročnících nebylo běžné.Vzhledem k nařízením vlády se dámy "potkaly" pouze online formou. 

„PR je velmi široký pojem, a tak jsme školení přizpůsobili na míru finalistkám. Snažili jsme se je seznámit především s tím, jak fungují média v showbusinessu. Školení ale obsahovalo i informace o tom, jak se v médiích pohybovat, vystupovat a také jak například jednat v krizových situacích klamavých zpráv. Pro mě osobně bylo důlěžité, aby školení bylo interaktivní a finalistky jsem do této problematiky vtáhla a zapojila. Bylo úžasné sledovat, jak s nadšením spolupracovaly," přiblížila průběh a cíle Jarmila Šmídová, majitelka agentury Blue Deer Agency, se kterou Česká Miss ESSENS spolupracuje i v oblasti marketingu.

Finalistky si školení velmi pochvalovaly. Jsou si totiž dobře vědomy toho, že jen krásná tvář při rozhovorech do médií nestačí. Ba ani na příčku nejvyšší.