Odlet Kláry Vavruškové na Miss Universe provázejí komplikace. Nečekaně musela nasednout na letadlo již dnes v ranních hodinách!

Z postupných příprav na nejprestižnější soutěž krásy rovnou na letiště. Třetí nejkrásnější žena světa Klára Vavrušková měla odletět z České republiky do Spojených států až na začátku května. Na poslední chvíli však musela změnit plány.

Odlet Kláry Vavruškové na Miss Universe provázejí komplikace. Nečekaně musela nasednout na letadlo již dnes v ranních hodinách!

Její kroky však míří nejprve do Vídně, odkud se na 14 dní přemístí do Dominikánské republiky. Důvodem předčasné cesty jsou komplikace způsobené celosvětovou pandemií...

Česká Miss ESSENS v posledních dnech zažívala náročné chvíle. Spolu s celým realizačním týmem se plně soustředila na neočekávaný odjezd naší delegátky Kláry Vavruškové na Miss Universe. Vzhledem k celosvětovým pandemických opatřením ambasáda nepovolila modelce přímý vstup do Spojených států, a tak bylo potřeba podniknout nezbytné kroky. Díky cestovatelskému portálu flymeto.com, který je partnerem soutěže, se povedlo zařídit kompletní servis, a kráska tak mohla odletět v naprostém bezpečí. 

Za současné situace Spojené státy nepovolují přímý vstup osobám ze Schengenského prostoru na své území, proto je nutné, aby modelka strávila nějaký čas mimo evropský prostor. Pro svou aklimatizaci si vybrala Dominikánskou republiku, kam zavítají i další delegátky ze zemí Schengenu, Číny nebo Brazílie. Úspěšná modelka zde stráví 14 dní, po kterých bude moci na základě negativního testu přeletět na Floridu. 

„Kvůli nařízení, které vydal americký prezident nemohu vstoupit přímo do USA z Schengenského prostoru. Tímto se nám celý můj odjezd na Miss Universe zkomplikoval a místo 6. 5. odjíždím již dnes po půlnoci do Dominikánské republiky, kde strávím 14 dní, abych mohla následně letět do USA. Děkuji celému týmu České Miss ESSENS za pohotovou reakci, bez jejich podpory by se moje cesta nemohla uskutečnit. Svůj čas v Dominikánské republice využiji na maximum, abych se co nejlépe připravila na soutěž Miss Universe,“ uvedla Klára Vavrušková těsně před svým odletem. Bonusem pro půvabnou modelku bude možnost volného pohybu po hotelovém resortu a blízkém okolí, kde není potřeba absolvovat karanténu. V přípravě na soutěž tak bude moci pokračovat v plném nasazení.

Vedle fundamentálních příprav na brzký odlet, jako bylo vyřízení víz, letenek, ubytování, komunikace se soutěží a ambasádami všech zemí, který zkušený realizační tým České Miss ESSENS zajišťoval, se do příprav zapojila také stylistka Lenka Koutníková, která Kláře Vavruškové pomohla sbalit 3 velké kufry se všemi kostýmy a šaty na velké finále. 

O své zážitky se se svými fanoušky modelka podělí na svém Instagramu, kde bude zajisté ráda za veškerou podporu při její cestě soutěží celosvětového rozsahu, jakou Miss Universe je.