Česká Miss 2019 po sérii moravských castingů zná své první semi-finalistky

Národní soutěž krásy Česká Miss vstupuje letos do patnáctého ročníku a hledá krásné a výjimečné dívky, které vynikají nejen svým vzhledem, ale i svou osobností.

Česká Miss 2019 po sérii moravských castingů zná své první semi-finalistky

 

V porotě se objevili nejen vítězky předchozích ročníků, odborní poradci, zástupci hlavních partnerů, ale také mimo jiné i ředitelka soutěže Miss Universe Slovenskej republiky, Silvia Lakatošová. Ta po shlédnutí více než stovky charismatických dívek z Moravy prohlásila, že mnohé z postupujících budou jistě silnou konkurencí i slovenským kráskám.  Ty se budou vybírat pod společným patronátem České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky ve slovenských městech a to už na konci května.

Nelehkého úkolu vybrat semifinalistky, z takto velkého počtu přihlášených dívek, se v Ostravě, Olomouci a Brně ujaly také vítězky předchozích ročníků soutěže.  Stále ještě úřadujícíČeská Miss 2018 Lea Šteflíčková svou nástupkyni zatím ještě hledá. „Na všech třech dosavadních castinzích se mi děvčata opravdu moc líbila. Každá byla něčím zajímavá, ale na svou favoritku stále ještě čekám. Proto se už nemůžu dočkat, jaké slečny navštíví poslední dva castingy v Čechách“.

Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, která byla součástí poroty prvních dvou castingů, si svou roli vyloženě užívala a kladně hodnotila i několik organizačních novinek.„Líbí se mi, že letošní výběr probíhá v podobě neveřejných castingů, což určitě ocení spousta dívek, které by se necítily úplně komfortně v plavkách pod drobnohledem přihlížejících diváků, jak tomu bylo v minulých letech. To, že se dívky mohou představit porotě za zavřenými dveřmi v příjemném hotelovém prostředí místo obchodního centra evidentně pomáhá i těm, které bojují s počáteční trémou. Jsem zvědavá, kdo postoupí z dalších castingů a doufám, že tentokrát uvidíme ve finále i více blondýnek “.            

Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčkovázažila na ostravském castingu překvapivé setkání po dlouhých letech. „Byla jsem nadšená, když jsem v jedné ze soutěžící poznala slečnu, se kterou jsme jako malé holčičky tančily latinskoamerické tance.  Naštěstí se nenechala dlouho přemlouvat a předvedla bezchybný Jive, který porota odměnila nejen bouřlivým potleskem, ale i vyhlášením mezi postupující  – budu jí samozřejmě držet palce a těšit se na její další taneční vystoupení během semifinále.

Na posledním moravském castingu v Brně další dvě krásky ohromily přítomné porotce úžasným zpěvem, za který by se nemusely stydět ani v talentové soutěži. I ony se nakonec mohly radovat z pozitivního verdiktu poroty. 

Jednotlivými castingy už tradičně provází moderátorka Veronika Farářová, která tak sleduje všechny přihlášené dívky již čtvrtým rokem.  „ Jsem velmi mile překvapená z letošního průběhu soutěže. Líbí se mi, že castingy jsou neveřejné a z dívek tak alespoň trochu opadne nervozita. Porota vybrala krásné dámy a já obdivuji odvahu každé z nich.”