Česká Miss a Miss Universe Slovenskej republiky odtajnily detaily finálového galavečera!

Česká Miss, coby jediná národní soutěž krásy v České republice, připravila v letošním roce pro svoje příznivce zcela nový koncept.

Česká Miss a Miss Universe Slovenskej republiky odtajnily detaily finálového galavečera!

Spojením s Miss Universe Slovenskej republiky tak vznikl projekt nadnárodní. A jeho podrobnosti byly odtajněny na tiskové konferenci v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague.

Během finálového galavečera vybere porota z dvanácti finalistek 4 dívky, které budou své země reprezentovat na zahraničních soutěžích krásy Miss Universe a Miss Earth. Předán bude i mediální titul Česká Miss internet 2019, volený čtenáři Blesku. Vrcholem večera je vyhlášení novodobé Česko-Slovenské Miss 2019, která se stane absolutní vítězkou a získá pohádkový kontrakt v hodnotě 100 000 eur. Čekají na ni však i ceny od společností Xiaomi, RC Europe, HEAD drinks, Bílinská kyselka nebo CK Pantour.

Celým večerem bude provázet moderátor a scénarista Libor Bouček, který několikrát předá slovo i do zákulisí. To bude mapovat moderátorka Veronika Farářová, která jako obvykle provázela i zmíněnou tiskovou konferencí. Tam vyzpovídala všechny finalistky: „Mile mě překvapilo, že dívky nepůsobily nervózně a všechny byly při rozhovorech přirozené.“ 

Rozhovory s finalistkami ale nebyly tím jediným, co přítomné zajímalo. Odhalena byla i korunka pro vítězky v hodně 400 000 korun z dílny Jitky Kudláčkové: „Bylo nám ctí vyrábět korunky pro letošní speciální ročník České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky a doufáme, že se vítězkám budou líbit,“ řekla Kudláčková. Farářová prozradila i to, kdo se bude starat o dívky v zákulisí. O líčení se postará Dermacol a účesy obstará Franck Provost, který dívky česal i na tiskovou konferenci. 

A odtajněni byli i vystupující. Českou stranu zastoupí zpěváci Mikolas Josef a Niko, ze Slovenska dorazí do Hudebního divadla Karlín Miro Žbirka a nebude chybět ani ukázka tvorby samotného divadla. Ukázku z muzikálu Čas Růží předvede Jan Kopečný.

Diváky a přítomné hosty čeká hned několik přehlídek. Dívky budou představeny v kolekci Draps, následovat bude “souboj” české návrhářky Lenky Mulabegovič a slovenského návrháře Fera Mikloška, nepřijdete ani o promenádu v plavkách z dílny Fashion Islandu a samozřejmě závěrečné šaty od sourozeneckého dua Ponerů. 

Na to, které finalistky získají tituly nejkrásnějších dívek Česka a Slovenska už si musíte počkat do 25. srpna. Přímý přenos pak můžete sledovat na Prima FTV ve 20:15.