Česká Miss pomáhá víc než kdy dříve. Vydražila dres Messiho i luxusní klobouky

Vítězky a finalistky České Miss jsou po velkolepém finále v jednom kole. Dámy ale moc dobře ví, že své tituly a krásné tváře mohou využít i pro dobrou věc.

Česká Miss pomáhá víc než kdy dříve. Vydražila dres Messiho i luxusní klobouky

A tak se pravidelně objevují například na akcích Nadačního fondu Kapka naděje. “ Už se moc těším na oficiální otevření nově zrekonstruovaných prostor oddělení dětské psychiatrie ve  FN Motol, které financovala Kapka naděje za přispění i České miss,“ nechala se slyšet prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.


„Spolupráce si moc vážíme. Snažíme se naše vítězky naučit, že Česká Miss není pouze o kráse, ale má přesah a je i o pomoci druhým,“ dodala moderátorka Veronika Farářová, která je členkou organizačního týmu. Právě ona se účastnila i golfového turnaje na Karlštejně, který pořádá HC Olymp. A právě zde vydražila například dres fotbalisty Lionela Messiho za neuvěřitelných 100. 000,-Kč . Celkově na této akci Česká Miss přispěla Kapce naděje 130. 000,-Kč.

Z golfového hřiště se dívky přesunuly na dostihovou dráhu. Česká Miss 2019 Barbora Hodačová, která už zanedlouho odjede reprezentovat Českou republiku na Miss Universe, si i přes náročné přípravy nenechala ujít dostihový závod v Pardubicích. A i tady se pomáhalo. “Jsem ráda, že Česká Miss podporuje smysluplné nadace a já tak mohu být jejich součástí. Momentálně se připravuji na světovou soutěž, ale po návratu bych se sama chtěla začít aktivněji zapojovat v charitativních projektech,“ říká Hodačová, která si jen pár dní po dražbě byla společně s celým týmem České Miss vyzvednout klobouky od Tonaku. K našemu milému překvapení, jejich design navrhovala právě Vendula Pizingerová. I díky jejímu talentu tak na Kapku naděje putuje dalších 75. 000,-Kč .


Předání vydražených klobouků přímo v prodejně Tonaku se zúčastnila i Miss Universe Slovenskej republiky 2019 Laura Longauerová a Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková.