Finále se blíží! Toto je moderátor galavečera České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019

Jan Čenský, Vojta Kotek, Michal Novotný nebo Martin Dejdar. Ti všichni si v minulosti vyzkoušeli roli moderátora soutěže krásy. Letošní finále, které 25. srpna 2019 odvysílá Prima však bude pod taktovkou někoho zcela jiného.

Finále se blíží! Toto je moderátor galavečera České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019

Role moderátora se ujme Libor Bouček, který je zároveň scénáristou. Jak přiznal už na letošní první tiskové konferenci, Česká Miss je pro něj projektem přímo osudovým a ne jenom proto, že už ji v minulosti moderoval mnohokrát: „Já užívám už v podstatě 4 roky jeden z produktů soutěže. Tím je finalistka číslo 1 z roku 2014. Musím tedy říct, že je to nejlepší soutěž krásy. Nic jiného ani říct nemůžu,“ zavtipkoval. 

Od tiskové konference však uplynulo několik měsíců a finále je za dveřmi. Letošní ročník je navíc speciální. Česká Miss se totiž spojila s Miss Universe Slovenskej republiky a zvoleno proto bude hned několik vítězek. Odborná porota vybere dvě nejkrásnější dívky z obou zemí, které pojedou své země reprezentovat na světové soutěže Miss Universe a Miss Earth. 

Tím ale role poroty nekončí. Spolu s diváky, kteří už nějakou dobu mohou svým favoritkám prostřednictvím SMS posílat hlasy, zvolí absolutní vítězku. Novodobá Česko-Slovenská Miss 2019 pak získá byt a pohádkový kontrakt na 100 000 eur. A vyhlašovat se bude i Česká Miss internet 2019, kterou volí čtenáři Blesku. Na všechny vítězky čekají ceny od Xiaomi, RC Europe, HEAD drinks, Bílinské kyselky nebo CK Pantour.

Protože je soutěž nadnárodní, diváci se mohou těšit i na hudební vystoupení umělců z Česka i Slovenska. Backstage tedy bude praskat ve švech. A tak se během finálového galavečera několikrát podíváme i tam. O rozhovory a pohled do zákulisí se postará moderátorka Veronika Farářová, která je součástí týmu České Miss již několik let. 

„Castingy a tiskové konference, které jsem pro Českou Miss odmoderovala, bych už asi nespočítala. Za těch několik posledních let jich bylo opravdu mnoho, ale v loňském roce jsem dostala nabídku i na moderování backstage finálového galavečera a byla to pro mě opravdu pocta,“ vysvětlila Farářová, která nakonec v loňském roce moderovala nejen backstage, ale několikrát se s Martinem Dejdarem objevila i na hlavní stagi. 

Nebylo tedy překvapením, že stejnou nabídku dostala i letos, kdy opět provázela všemi oficiálními akcemi soutěže. Navíc s Liborem Boučkem moderovala již historicky první ročník modelingové soutěže Pure Model. „Stát na pódiu vedle Libora je samozřejmě výzva a jsem ráda, že se pracovně opět potkáme,“ dodala závěrem.