Finalistky a vítězky se opět setkaly na jednom mole

Možnost setkání poskytla módní přehlídka pro Fashion Island.

Finalistky a vítězky se opět setkaly na jednom mole

Té se zúčastnila Česká Miss 2019 Barbora Hodačová, II. Česká vicemiss Karolína Kokešová i Miss Universe Slovenskej republiky 2019 Laura Longauerová, která v úvodu přehlídka pronesla úvodní slovo. 

Nechyběla ani finalistka letošního ročníku Martina Antošová, Karin Křížová a Tereza Bagarová: „Potěšilo mě, že jsem se s halkami opět viděly. Navíc na přehlídce Fashion Islandu, který nám na finále ušil tak krásné plavky,“ prohlásila Tereza, 

„Doufám, že podobných příležitostí k setkání bude více, během soutěže se z nás totiž staly kamarádky,“ dodala Martina Antošová, které bylo líto, že nepotkala i Miss Earth Slovenskej republiky Stanislavu Lučkovou a Českou-Slovenskou Miss Kláru Vavruškovou. Ty totiž právě odletěly na Filipíny, kde budou obě naše země reprezentovat na Miss Earth. 

„Kromě samotné fashion show, jsme s holkamii byly i u Franck Provost, který se nám postaral o účesy na přehlídku - jako vždy skvěle. A tam jsme měly dost času zhodnotit dívky, které letos na Miss Earth vyrazily. A naše holky jsou nejhezčí. Držím jim palce. Sama jedu zanedloho na Miss Universe, a tak si umím představit, že jsou z výsledku nervózní,“ podotkla Bára Hodačová. 

 

Děkujeme Franck Provost za krásné účesy a perfektní péči, Liftagu za dopravu dívek a Bílinské kyselce, která se opět postarala o jejich pitný režim!