Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenska natáčí klip se zpěvákem Nikem!

Soustředění na Krétě, které dívkám dopřála CK Pantour se pomalu blíží ke konci. Na druhou část pobytu se změnila část týmu, která s dívkami pracuje.

Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenska natáčí klip se zpěvákem Nikem!

Ze Slovenska na soustředění díky CK Pantrou (www.pantour.cz) přiletěla ředitelka Miss Universe Slovenskej republiky Silvia Lakatošová a hned si dívky vzala do parády. První dvouhodinová lekce chůze a choreografie přinesla ovoce: „Ještě to bude hodně práce, ale už teď je na dívkách patrný pokrok. Pokud chtějí vyhrát musí do toho dát vše,“ míní Lakatošová, která si na pomoc přivezla choreografku Mirku Kysuckou.

S Českou Miss Earth 2014 Nikolou Buranskou a Českou Miss Earth 2015 Karolínou Mališovou dívky čeká povídání o světových soutěžích a taky lekce pózování: „Rády se s finalistkami podělíme o svoje zkušenosti ze světových soutěží, v zahraničí se dívky připravují i několik měsíců a je super, že Česká Miss začíná dívky také připravovat už nyní,“ prozradila Karolína. Nikola Buranská se naopak těší na focení s Janem Tůmou: “Některé holky už s Honzou fotily a byly nadšené. Rozhodla jsem se, že se další dny přidám a méně zkušeným dívkám poradím s pózováním. Honzovu práci znám a už teď se moc těším na výsledné fotografie.“

Stranou nezůstává ani Česká MIss 2018 Lea Šteflíčková, která s dívkami probere to, co je momentálně zajímá nejvíc - totiž, jak vypadá rok úřadující Miss: “Připravila jsem si několik bodů, které chci s holkama probrat. Mě osobně nejvíc zaskočil obrovský zájem médií a zpočátku mi poskytování rozhovorů dělalo problém. Chtěla jsem být upřímná, ale zároveň si zachovat nějaké svoje soukromí. To se holky musí naučit.“

Další úkol si pro finalistky připravil zpěvák Niko. Ten je požádal, aby se zúčastnily natáčení jeho videa. A dívky s radostí souhlasily. Zpěvák vydal před nedávnem píseň I Know I Shouldn’t Wait, ale pro svoje fanoušky toho chystá mnohem víc. Inspiraci čerpá právě na Krétě, kam se s finalistkami vydal a přiznal, že natočení videa nebylo úplně plánované: “Byl to takový momentální nápad. Když je člověk neustále v oklopení tolika krásných žen, byl by hřích toho nevyužít a nic nenatočit. Nepůjde o úplně klasický videoklip. Ale víc už neprozradím. Budete si muset počkat,“ dodal Niko se smíchem.