I v letošním roce se o vlasy nejkrásnějších dívek v Česku bude starat kadeřnický salon Frank Provost

Vlasy jsou koruna krásy, proto si velmí vážíme naší dlouhodové spolupráce s exkluzivním kadeřnickým salonem Frank Provost. Děkujeme!

I v letošním roce se o vlasy nejkrásnějších dívek v Česku bude starat kadeřnický salon Frank Provost

Nechte se i Vy hýčkat stejně tak jako krásky z České Miss a užijte si dokonalé služby, které tento francouzský salon nabízí.

V roce 1975 otevřel Franck Provost svůj první salon. Díky spokojenosti, důvěře a obrovském nadšení pro toto nádherné povolání jsou dnes salony Franck Provost po celém světě a navštěvují je ročně miliony žen i mužů.

Účesy jsou elegantní, střihy se snadno upravují a pohodlně nosí, barvy kopírují přírodu a záblesky slunce ve vlasech rozjasní vaši tvář. Každý se za vámi otočí. Protože u Franck Provost jste hvězda vy.

V ČR naleznete hned 3 kadeřnické salóny Franck Provost - v samém centru Prahy ve Slovanském domě, na Praze 2 v Korunní ulici 58 a v Karlových Varech naleznete salón Franck Provost v Grandhotelu Pupp.

Francouzská značka kadeřnických salonů Franck Provost je součástí skupiny PROVALLIANCE(majitelem je FRANCK PROVOST), evropského leadera v kadeřnictví a světové firmy č. 2 s více než 2 300 salony po celém světě.