Kopečný, Hložek a Pecha už si z finalistek České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 vybrali!

Volejbalový turnaj Xiaomi se povedl na jedničku!

Kopečný, Hložek a Pecha už si z finalistek České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 vybrali!

Zpěváci Jan Kopečný a Peter Pecha, Muž roku 2017 Matyáš Hložek a kytarista Elijah Cooper si spolu s finalistkami České Miss s Miss Universe Slovenskej republiky 2019 zahráli volejbalový turnaj Xiaomi ve Žlutých lázních. A protože byli známí muži kapitány družstev, museli si zvolit, které dívky budou v jejich týmu. 

„Já si vybírám jen podle výšky,” vtipkoval Jan Kopečný, v jehož týmu skončila Barbora Hodačová, Karolína Kokešová a Viviane Kerstin Terschawetz. Kytarista Elijah Cooper, který při turnaji zastoupil zpěváka Nika, si do svého týmu zvolil Valériu Melounovou, Martinu Antošovou a Natáliu Hoštákovou. „Já jsem Slovák, můj výběr je jasný,“ prohlásil Peter Pecha, ale nakonec Lauru Longauerovou a Emi MIčkovou doplnila i jedna z českých krásek, Karin Křížová. 

Nejšťastnější ruku měl při volbě model a zpěvák Matyáš Hložek, jehož tým po náročném klání zvítězil: „Já šel na jistotu,” smál se. Hodnotné ceny, které věnovala společnost Xiaomi si však nakonec Stanislava Lučková, Tereza Bagarová a Klára Vavrušková musely převzít bez svého kapitána, který kvůli pracovním povinnostem musel odejít předčasně. Nejlepší odměnou pak pro vítěze i poražené byla společná večeře v Restaurant - Café Svatého Václava, kde dívky doplnily síly na další den soustředění v Praze.