Krása a zdraví s dlouholetou tradicí

Česká Miss získala nové partnery: Bílinskou kyselku a HEAD drinks.

Krása a zdraví s dlouholetou tradicí

 

Česká Miss získala nové partnery pro ročník 2019. Těmi jsou BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s., výrobce nápojů značky Bílinská kyselka, Zaječická hořká, Rudolfův pramen a HEAD drinks.

Bílinská kyselka je vynikající reprezentant královské kategorie lázeňských pramenů, ryze alkalických kyselek. Již více než tři staletí je lázeňskou pitnou kúrou nejstarších evropských lázní Teplice.  Spojení na poli krásy a zdraví s nejdéle trvající soutěží krásy v České republice, je tedy tím správným směrem. Česká Miss stejně jako Bílinská kyselka má již mnohaletou tradici a úspěšně reprezentuje krásu České republiky po celém světě.

Vítězky České Miss Lea Šteflíčková a Jana Šišková měly tu možnost navštívit a prohlédnout si nádherný Bílinský lázeňský komplex a podívat se přímo do výroby s výkonným ředitelem BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s., panem Vojtěchem Milkem. V tomto nádherném komplexu měly možnost ochutnat čerstvě natočenou Bílinskou kyselku, Rudolfův pramen a Zaječickou hořkou. Pro naše dívky to byl obrovský zážitek, o který se ihned podělily na svých sociálních sítích. Úřadující Miss měly také možnost ochutnat nové, osvěžující energetické nápoje značky HEAD drinks, které v České republice vyrábí a distribuuje BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.. Od výkonného ředitele Vojtěcha Milka obdržely dívky celou řadu produktů, se kterými mají momentálně možnost se blíže seznámit.

Pan Martin Chmelař z vedení České Miss sdělil, že spojení s takto významnými partnery považuje za obrovský úspěch a tímto velmi děkuje novým partnerům Bílinská kyselka a HEAD drinks za projevenou důvěru.

Všechny fotografie z návštěvy České Miss v BHMW naleznete pod touto novinkou.