Michaela Hávová a Tereza Bagárová nafotily nový katalog pro značku Draps

Významný partner České Miss - tradiční česká značka obečení Draps nafotila novou kolekci a modelkami nebyl nikdo jiný, než nejkrásnější dívky Česka

Michaela Hávová a Tereza Bagárová nafotily nový katalog pro značku Draps

Finalistka České Miss 2018 Tereza Bagárová a Miss Supranational 2016 Michaela Hávová se postavily před objektiv známého fotografa Lukáše Navary v rámci focení nové kolekce značky Draps. Draps je nejen významným partnerem České Miss, ale hlavně značkou, která si zakládá na kvalitě, precizním zpracování materiálů, a především na to, že celá výroba je realizována v České republice, konkrétně pak v Olomouci.

"Celé focení proběhlo v přátelské a pohodové atmosféře a výsledek si budete zanedlouho moci prohlédnout na webových stránkách společnosti Draps. "Bylo příjemné být zase jednou za modelku a nafotit katalog s tradiční českou značkou Draps. Maji velice hezké střihy a příjemné materiály. Už jsem si vyhlídla šaty, které si chci od nich pořídit. Moc jsem si to užila a těším se na výsledek," řekla spokojeně Michaela.

Děkujeme Drapsu za partnerství a již brzy odtajníme, jaké překvapení Vás čeká v rámci spolupráce České Miss a značky Draps. Rozhodně už nyní můžeme slíbit, že to bude stát za to!