Přesně rok už si Missis užívá svůj nový domov u Míši Hávové a Petra Říbala

Smutný příběh se šťastným koncem - to je životní cesta Missi, kterou zachránily nejkrásnější dívky Česka na finálovém soustředění v Řecku

Přesně rok už si Missis užívá svůj nový domov u Míši Hávové a Petra Říbala

Už je to rok, co se na soustředění v řeckém letovisku nejkrásnějším dívkám z Česka připletla pod nohy drobná fenka s pochroumanou nožičkou. Ačkoli se jí zželelo všem dívkám a hromadně se jí snažily pomoci, její smutné psí oči nejvíce zasáhly Miss Supranational 2016 Michaelu Hávovou. Ta neváhala, zubožené fence zajistila místní veterinární péči, veškerá potřebná očkování i mezinárodní pas. Ačkoli původně měla v plánu fenečce pomoci "pouze" převozem do Čech a nalezením vhodných majitelů, po příletu do vlasti jí však Missi – jak fenku pojmenovali, natolik přirostla k srdci, že se jí už nedokázala vzdát. A tak si dříve opuštěný psík již rok užívá teplo domova společně se svými milujícími majiteli Míšou a Petrem a je z ní nejspokojenější fenka široko daleko.

"Když jsem Missi v Řecku uviděla, věděla jsem, že udělám všechno proto, aby měla ten nejlepší domov. A to si myslím, že jsem splnila. Je to náš největší parťák. Milujeme ji nejvíc na světě! Vždycky jsem si přála mít hodného, společenského a poslušného pejska. A to se mi splnilo. Přála bych každému mít pejska jako je ona. Je to prostě naše holka z Řecka," dodala Michaela.