Příprava na finále pokračuje: Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 sexy jako nikdy předtím! 

Jen několik dní po návratu finalistek z Kréty přišlo na řadu další soustředění. Tentokrát v Rajeckých Teplicích na Slovensku. 

Příprava na finále pokračuje: Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky 2019 sexy jako nikdy předtím! 

Tam dívky čekal velmi náročný program - denní i noční natáčení medailonků a beauty spotů na finálový galavečer, který se uskuteční už 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín. Přímý přenos z finále odvysílá FTV Prima. Nechyběl ani další partner soutěže Xiaomi, který dívkám na volné chvíle nachystal bohatý program a partneři HEAD drinks a Bílinská kyselka, kteří se starají o jejich pitný režim.

Většinu času však zabralo natáčení. O vizáž dívek se postaraly Lucia Gibodová Hrušková a Michaela Jančaříková. Vlasy byly v rukou kadeřníků Franck Provost Jakuba Andrýse a Jana Rigó. Během celého natáčení v Hotelu SPA Aphrodite byla dívkám oporou ředitelka Miss Universe Slovenskej republiky Silvia Lakatošová: „Zvolili jsme plavky v zemitých a metalických barvách od našeho partnera Fashion Island a jediným šperkem byly výrazné náušnice. Dívky vypadaly jako bohyně a bylo vidět, že jim styling zvedl sebevědomí a cítily se dobře.“

Na tom měl vliv i početný tým, který se o dívky na place staral. Přesto, že natáčení trvalo několik dní a točilo se vždy do pozdních nočních hodin, finálová dvanáctka doslova zářila. “Medailonky na galavečer musí být vždy perfektní. Do finále holky absolvují ještě mnoho tréninků chůze, pózování a choreografie. Protože natáčení probíhá dřív, je třeba jim na place ukázat, jak pracovat s kamerou. Je to zase trošku jiné, než před objektivem fotoaparátu. Všechny ale byly dokonalé a neskutečně sexy, včetně nemocné Viviane, pro kterou byl pobyt nejnáročnější,“ zhodnotila závěrem Lakatošová.

Po návratu už dívky čekal fitting šatů. A hned po něm odjezd do Karlových Varů, kde je v rámci 54. mezinárodního filmového festivalu čeká první společná módní přehlídka pro značku Poner