Toto jsou oficální fotky letošních vítězek!

Jako každý rok, tak i letos čekalo vítězky krátce po finále focení.

Toto jsou oficální fotky letošních vítězek!

O oficiální fotografie dívek se postarala fotografka Petra Odrazilová, která pro Českou Miss fotila i v minulém roce. V překrásných prostorách HALY 11 vznikly unikátní snímky, které budou vítězky používat i na mezinárodních soutěžích krásy.

Nešlo tedy o ledajaké focení. O Kláru Vavruškovou, Báru Hodačovou, Lauru Longauerovou, Stanislavu Lučkovou a Karolínu Kokešovou se staralo hned několik vizážistů z Dermacolu a kadeřníků ze salonu Franck Provost.

Dívky oblékly plavky z galavečera od Fashion Islandu i finálové večerní šaty Poner. Přesto, že za sebou měly během náročného týdne jen několik hodin spánku, focení si užívaly: „To místo je úžasné. Jedno z nejhezčích, kde jsem fotila. Už se moc těším na výsledné fotky,“ řekla Miss Earth Slovenskej republiky 2019 Stanislava Lučková.

„Já si moc užívám péči celého týmu. Starají se o nás opravdu královsky a určitě to půjde poznat i na fotkách,“ zaznělo z úst České Miss 2019 Barbory Hodačové. Spolupráci si však nepochvalovaly jen dívky, ale i samotná fotografka: „Holky jsou super. Vím, že za sebou mají perný týden, ale rozhodně se to neodrazilo na jejich výkonu při focení,“ pochvalovala si Petra Odrazilová.

„S Peťou je to zase trošku jiné focení, než ta předchozí. Každý fotograf pracuje jinak a její přístup mě hodně baví,“ dodala Česko-Slovenská Miss Klára Vavrušková. „Byla to legrace, ale zároveň bylo vidět, že má o fotkách jasnou představu a výsledek bude určitě hodně elegantní, máte se na co těšit,“ prozradila Karolína Kokešová, která získala titul Česká Miss internet a II. Česká vicemiss.