Brněnská a Olomoucká Drbna nás přijely navštívit na kemp do Villy Memories ve Fryštáku

Olomoucká Drbna: Ještěže to sem do Fryštáku máme tak blízko, co?

Brněnská Drbna: To jo. Ale kdo by si myslel, že soustředění finalistek Miss pár týdnů před slavnostním galavečerem je jen “piánko”, koktejl s paraplíčky a leháro u vody, zíral by s otevřenou pusou. K relaxační dovolené má soustředění totiž na míle daleko.

Olomoucká Drbna: To máš pravdu, ségra. Už jenom to vstávání by mi dalo pěkně zabrat. V šest ráno jsem naposledy vstávala… ani nevím kdy. Tak brzo vstávat a absolvovat to, co po celý den zvládly holky, to už chce mít výdrž.

Brněnská Drbna: Vstávačka v šest (klidně i později, pokud si někdo rád pospí a ranní zkrášlování stíhá na čas), o půl osmé na značkách. Holky nám (i sobě) připravují snídani. A dneska si parádně pošmáknem – ráno odstartujeme horkými banány s ořechy a variací ovoce. Mňam!

Olomoucká Drbna: No počkej, zapomněla jsi důležitou věc – nejenže holky vařily, ale ještě k tomu se musely usmívat na kameru a vařit podle receptu z aplikace DetoxMe. Asi kvůli štíhlé linii, že jo…

Brněnská Drbna: A objektivu foťáku neutekly ani poté, naopak! Být v kůži finalistky Miss znamená pózovat, usmívat se a být krásná za každé situace. V pauzách celodenního maratonu focení pak odpovídat na online-chatu svým fanouškům a zvědavcům. Nám se ségrou šla z toho hlava kolem.

Olomoucká Drbna: No kolik je teď, sedm večer? Já jsem úplně grogy, a to jsem v podstatě jen postávala s foťákem a seděla za počítačem. Pravda, otázek do chatu od lidí jsme měly požehnaně, že?

Brněnská Drbna: To teda! Ale jsme za ně moc rády. Takže mezitím, co my jsme pracovaly na výstupech, holky stihly ještě udělat vynikající večeři. A co je nejlepší? Umýt po sobě i nádobí!

Oloumoucká Drbna: Podtrženo sečteno, se ségrou jsme se shodly, že zůstaneme u svého řemesla. Po takovém dni jsme totiž schopné maximálně hodit nohy nahoru a otevřít lahev vína. A co především: obě dohromady nejsme ani z poloviny tak krásné, jako naše finalistky!

 

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ