Charita

Nový koncept České Miss je více zaměřený na charitu a v rámci nadačního fondu Miss Helps vede finalistky a vítězky k aktivní podpoře charitativních aktivit a projektů.

Spolupracujeme:

 • Women for Women

  Women for Women

  Women for Women – Finalistky svoji účast podpořily letní tábor matek samoživitelek s dětmi v tíživé životní situaci. Dívky se octly tváří v tvář osudu žen, kterým v životě štěstí příliš nepřálo a strávily týden výpomocí s programem na táboře obecně prospěšné společnosti Women for Women manželů Ivany a Pavla Tykačových.

 • La Sophia

  La Sophia

  La Sophia – Česká Miss úzce spolupracuje s charitativním projektem Yvetty Blanarovičové, La Sophia, jenž pomáhá talentovaným dětem ze sociálně slabších rodin a dětských domovů. V rámci slavnostního galavečera La Sophia předala Česká Miss 2017 Michaela Habáňová spolu s Michalem Davidem ocenění vítězi talentové soutěže. Talentované děti z La Sophia také vystupují na akcích České Miss.

 • UNICEF

  UNICEF

  UNICEF – Finalistky České Miss se aktivně zapojily do projektu Panenka pro UNICEF a vlastnoručně vyrobily panenky, jejíž prodej v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích umožní očkování dětí proti šesti hlavním smrtelných chorobám. Panenky vítězek byly vydraženy za více jak třicet tisíc a panenky finalistek putovaly na dražbu UNICEF do zahraničí. Finalistky a vítězky mají jedinečnou příležitost zapojení se do aktivit této charitativní organizace.

 • Projekt 4U2

  Projekt 4U2

  4U2 – Projekt 4U2 založila ředitelka soutěže Eva Čerešňáková v roce 2009 a od té doby prostřednictvím benefičních galavečerů 4U2, jejichž součástí byla vždy i módní přehlídka s vítězkami České Miss, vybrala na podporu vzdělávání a výživy dětí Bangladéši více jak milion korun českých. V roce 2016 ze získaných peněz otevřela v Bangladéši základní školu v Kata Bari, která ročně umožní vzdělávání více jak 100 dětem a na podpoře zdělání dětí v Bangladéši aktivně participuje dále.