Finalistky ukázaly jak jsou v kondici, všech dvanáct dívek doběhlo v dobrém čase do cíle závodu Adidas Běh pro ženy na 5 km!

V sobotní podvečer bylo centrum Prahy plné běžců. V rámci série běžeckých závodů se běžel nejen desetikilometrový závod Birell Grand Prix Praha 2017, ale také Adidas Women Run, které se zúčastnilo všech dvanáct finalistek České Miss. Spolu s nimi se na start postavila Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová i ředitelka soutěže Česká Miss Eva Čerešňáková.
Do ulic Prahy vyběhly tisíce běžkyň a finalistky ve stejných běžeckých outfitech Adidas tvořily nepřehlédnutelný tým. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se – a v tomto duchu doběhly do cíle všechny finalistky i vítězky. Žádná závod nevzdala a k tomu ještě většina dívek doběhla v čase pod 30 minut, což na délku trasy 5 km je slušný výsledek. Podívejte se, jak vypadají krásky ve sportovních outfitech Adidas a jak si Adidas Women Run užily.
FOTO: David Váňa
   

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ