Česká Miss

HLEDÁ SE ČESKÁ MISS 2017

Nejprestižnější soutěž krásy v České republice

O soutěži

Česká Miss

Česká Miss je jedinou národní a nejprestižnější soutěží krásy v České republice s mnohaletou tradicí. Vlastní licence na nejvýznamnější světové soutěže krásy – Miss Universe, Miss Earth, Miss Supranational a také Mr.World (soutěž o nejkrásnějšího muže planety).

V rámci uplynulých ročníků se Českou Miss chtěly stát tisíce dívek, které si účastí v soutěži a ziskem titulu chtěly splnit svůj sen. Českou Miss se chtějí stát ambiciózní dívky, které doposud vynikaly ve svých aktivitách i studiu a od titulu očekávají prostor pro osobní růst a lepší uplatnění.

Důkazem toho je samotný fakt, že mnoho finalistek a vítězek je úspěšných i mimo přehlídková mola a právě soutěž Česká Miss a získané zkušenosti jim umožnily být nejen úspěšné, ale stát se osobnostmi. Navíc mnoho z nich rozšířilo své aktivity i o různé charitativní a dobročinné projekty. Soutěž Česká Miss tak otvírá dívkám dveře k světu, kde si mohou splnit své sny.

Česká Miss je projekt propojující ženskou krásu, osobnosti, média, přední značky, atraktivní místa a události.

Miss Universe

Miss Universe je mezinárodní soutěž krásy konaná každoročně od roku 1952. S konkurenční Miss World soutěží o postavení nejdůležitějšího podniku svého druhu na světě.

Pořádá ji Miss Universe Organization, která sídlí v New Yorku a jejími spoluvlastníky jsou televizní stanice NBC, spolumajitelem byl donedávna i Donald Trump.

Účastnice soutěže nesmějí být vdané či rozvedené a nesmějí mít děti. Minimální věk je 18 let a maximální 27 let.

www.missuniverse.com

Miss Earth

Miss Earth je mezinárodní soutěž krásy a třetí největší soutěž krásy na světě. Koná se od roku 2001, pořadatelskými zeměmi jsou Filipíny nebo Vietnam. Soutěž slouží k propagaci ekologických témat, např. šaty účastnic musí být zhotoveny z recyklovatelného materiálu.

V roce 2012 vyhrála celosvětové finále Tereza Fajksová a stala se první Miss Earth z České republiky.

www.missearth.tv

Miss Supranational

Miss Supranational je mezinárodní soutěž krásy. V roce 2009 soutěž založila Beauty World Association v Płocku (Polsko). Každoročně ji organizuje společnost World Beauty Association sídlící v Panamě.

www.misssupranational.com

Cesta České Miss 2017

Nový ročník odstartoval tiskovou konferencí v hotel Mosaic house v Praze. Vedení soutěže představilo nový koncept a castingovou tour, která v druhé polovině ledna oproběhla po celé České republice a v nákupních centrech Arkády Pankrác, Central Most, Breda & Weinstein Opava, City Olomouc, Olympia Brno.

Výsledkem bylo 46 soutěžících, které se představili porotě v semifinálovém kole v překrásném prostředí hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích.

První soustředění finalistek se odehrálo na Slovensku ve Vysokých Tatrách. Před odjezdem se o vlasovou proměnu a péči postaral tým uznávané kadeřnice Petry Měchurové. České Dráhy zajistily komfortní přepravu, luxusní Hotel Lomnica dívky, tým i všechny hosty hostil skvěle a finalistky prožily nezapomenutelný týden plný nových zkušeností. Fashion focení s Benediktem Renčem, Filipem Vaňkem a Simonou Krainovou, workshopy s Eliškou Bučkovou, Terezou Fajksovou, Anetou Vignerovou a Nikol Švantnerovou, navštívily Ledový Dóm i Tatralandii, vařily pod vedením Michelinského šéfkuchaře Gabo Kocáka nebo si ve chvílích volna užívaly moderní wellness Hotelu Lomnica.

O podobě finálové dvanáctky rozhodlo soustředění v butikovém hotelu Villa Memories ve Fryštáku. Druhé soustředění se od toho prvního výrazně lišilo. Před samotným pobytem ve Ville si připravila pro dívky program společnost Outdoor Survival a vyrazila s nimi do přírody. Základy přežití, první pomoci i kolektivní spolupráce byly součástí programu a poukázaly na pravé povahy a charaktery dívek. Po návratu do Villy si dívky několik dalších dnů užily luxusu Villy, wellness a vše, co tento jedinečný hotel nabízí.

Na soustředění navázaly workshopy, účast na významných společenských událostech, podpora charitativních projektů i aktivní spolupráce s Pure Model Management, který dívkám radí a pomáhá na jejich cestě k zajímavým pracovním modelingovým příležitostem.

O vítězce – České Miss 2017 se rozhodne 23.9.2017 v DRFG Areně v Brně. Buďte u toho osobně! Od 22.6.jsou lístky v předprodeji a Vy můžete být u volby budoucí královny krásy. A nejen to, stáhněte si zdarma mobilní aplikaci Česká Miss 2017 a podílejte se na rozhodování o tom, kdo se stane budoucí Miss.

.