Rozhovor: Česká Miss World 2016 o svých letních cestách

Jak si užíváš letošní léto? Kde jsi všude byla?

Samozřejmě, že užívám! Každé léto je jiné a to právě i to letošní. Minulé jsem byla většinu času pryč a cestovala jsem po surf spotech v dodávce s kamarádkou a letos jsem si to naplánovala trochu klidněji. Řekla jsem si, že budu více času v Čechách, protože tady máme krásně a pocestuju třeba po krásách naší přírody, festivalech, koncertech, budu s kamarády…Co si ale budeme povídat. Cestování je moje velká součást, takže to jsem samozřejmě nevyškrtla. Byla jsem v několika destinacích a vždy s jiným cílem či náplní.

Když počítám i konec května, tak jsme byli s ostatními blogery a youtubery ve Švýcarsku v místech, která brala dech. Poté jsem byla v Polsku v zábavním parku natáčet reportáž. Dále jsem na pár dní odletěla do vysněného Algarve, kde jsme projeli vybraná známá i neznámá místa a procházeli se podél útesů u oceánu.  K oceánu jsem se poté ještě vrátila, ale do Francie na surfařský týden, kde jsme se vlny snažili krotit. To místo zbožňuji. Na přelomu června a července jsem navštívila krásný areál ve Splitu a strávila skvělé chvíle na jachtě a poznáváním města. Koncem července jsem byla v Berlíně na koncertě a teď jsem se nedávno vrátila z dovolené s mým tatínkem. Byli jsme opět v Algarve, akorát v Portimao, což je takový ráj na zemi. To byla opravdu aktivně odpočinková dovolená.

Na cestách trávíš opravdu hodně času! Jaká je tvoje vysněná destinace, kam by ses chtěla podívat?

Ráda bych se podívala do co nejvíce destinací! Ať už to jsou národní parky, exotická místa, hory, jezera – je toho hodně!

Cestuješ více s přítelem nebo s kamarády? 

S přítelem cestujeme společně, jak jen to jde. Zbytek volného času cestuji s bráchou, rodinou nebo kamarády.

Stále cestuješ, pracuješ, jsi na různých kulturních akcích a po večerech píšeš blog a stříháš videa. Zásadní otázka – máš vůbec čas spát?

To je otázka, na kterou bych zvládla napsat dlouhou odpověď. Ale ano, čas na spánek si už dělám. Poslední roky jsem se právě vše snažila skloubit se školou a spala jsem opravdu málo. Minulý rok mi zdraví ukázalo, že tak to už nepůjde a tak jsem si půl roku zpátky začala měnit životní styl a spánek dávám na jedno z prvních míst. Snažím se 😀. Ale opravdu je zdraví jen jedno a vše si plánuji tak, abych už nebyla v takovém časovém tlaku, nestíhala a lítala z jedné akci na druhou. Jsem perfekcionista a tak to je pro mne docela oříšek, ale myslím, že už to je znát. Chce si to určit prioriry a pak se stíhá vše, co si člověk určí za důležité 🙂.

 

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ