ROZHOVOR: FINALISTKA ČESKÉ MISS 2017 MICHAELA NEDOMOVÁ O PRÁCI REPORTÉRKY PRO FTV PRIMA, PRVNÍCH POCITECH I SVÉM BLOGU

Jaké byly tvoje první pocity, když ses oficiálně stala reportérkou pro FTV Prima?

Všechny začátky jsou těžké. Jinak tomu není ani u mě. Stále se učím za pochodu, objevuji nové věci. Důležité ale je, že mě má práce baví a naplňuje mě. Nebudu lhát, není to procházka růžovou zahradou. Práce reportérky je obtížná. A to hlavně časově a psychicky. Spousta lidí si myslí, že práce reportérky je jednoduchá. Že dostanete text, jen to přečte a má hotovo. Skutečnost je ale úplně jiná. Za výslednou reportáži v televizi stojí hodně dřiny. Rozhodně vám nikdo nic nezpracuje, všechno si děláte sama.

Byl to vždycky tvůj sen?

Vždycky jsem se viděla v televizi. Věděla jsem, že jednou to prostě přijít musí. A ono to opravdu přišlo. V okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Navíc jsem ráda, že jsem si mohla projít celým výběrovým řízením a tím si i ujasnit představy o této práci. Na tuhle nabídku se neříká NE. Takové nabídky přijdou jednou za život. A je to jen na vás, buď se jí chopíte nebo ji necháte být.
Od svého nástupu do televizní branže jsem se téměř nezastavila. Ještě minulý měsíc jsem dokončovala zkoušky na vysoké škole, takže jsem musela skloubit práci se školou. Hračka to nebyla, ale jsem ráda, že jsem to zvládla a mám to za sebou. Teď se na sto procent věnuji práci a těší mě, že jsou výsledky dřiny pomalu, ale jistě vidět. Navíc, strašně mě potěší a dodává mi energii, když mi někdo ze známých, přátel napíše, že mě viděl v televizi a že se mu to líbilo. Jsem vděčná, že mám kolem sebe lidi, kteří mi fandí, podporují mě a dodávají mi energii. Občas je potřeba. (smích)

Jak si začala s blogováním? O čem v něm píšeš?

Blog jsem si chtěla založit už dávno, ale pořád na to nebyl čas. A pravdou je, že teď toho času mám ještě méně. (smích) Zatím na blog nepřidávám pravidelně, ale zvolila jsem spíše tematické díly. Spousta lidí chtělo vědět, jak Česká Miss vlastně probíhala, a tak jsem se rozhodla jim svůj pohled mé cesty touto soutěží přiblížit prostřednictvím blogu. A musím říct, že ani tady mě moji podporovatelé nezklamali. Mám na to jen super ohlasy. Právě dnes vydám poslední část mé cesty Českou Miss.
Navíc musím říct, že při psaní blogu alespoň relaxuji a jsem ráda, že se mohu o své zážitky podělit s ostatními.

Další tematický díl bude pravděpodobně o mé práci. Spoustu lidí zajímalo, jak probíhalo výběrové řízení, co ta práce vlastně obnáší… vlastně, lidé chtějí vidět a znát backstage. A tak se jim to snažím přiblížit. Je sice fajn, že v TV nebo kdekoliv jinde vidíte to pozlátko, ten finální produkt. Mnohdy ale většina neví, co všechno se odehrálo předtím… a to je vlastně ten důvod, proč to dělám. Abych jim „odtajnila“ to něco, do čeho nemohou nahlédnout.
A taky proto, že mě to baví!

Za celý tým České Miss přejeme finalistce Michaele Nedomové mnoho dalších úspěchů jak v pracovním, tak v soukromém životě!

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ