Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss

Po Nikol Švantnerové převzala pomyslné žezlo a stala se tak ambasadorkou tradiční soutěže krásy Česká Miss pro letošní rok vítězka z roku 2008, Eliška Bučková.

Modelka Eliška Bučková se stala ambasadorkou letošního ročníku tradiční soutěže krásy Česká Miss

Modelka získala titul nejkrásnější dívky Česka již před dvanácti lety, ale dodnes neztratila nic ze svých půvabů. Naopak nejen na poli modelingu získala cenné zkušenosti, které v rámci role ambasadorky bude sdílet s letošními soutěžícími.

Eliška dokázala své vítězství perfektně zúročit, dodnes je nejen vyhledávanou modelkou, ale nemalé úspěchy slaví i jako zpěvačka. Česká Miss 2008 v minulosti spolupracovala s významnými českými interprety a její singly mají na YouTube miliony shlédnutí. Nyní bude, kromě svých vlastních projektů, také podporovat dívky, jenž se touží se stát královnou krásy pro letošní rok a získat tak šanci změnit svůj život.

„Účastí v soutěži Česká Miss můj život změnil směr, otevřel se mi nový obzor a nové možnosti. Jak už to člověk uchopí, je pouze na něm, ale já si dnes díky tomuto “startu” plním svůj sen a věnuji se práci, která mě činí šťastnou. Přeji si, aby to zažily i jiné dívky a ráda jim budu oporou. Návrat k tradicím, láska k naší vlasti, pomoc druhým, méně sociálních sítí a více lidskosti – toto jsou moje vize, které bych ráda v rámci projektu Česká Miss soutěžícím dívkám předala a pevně věřím, že se nám to společnými silami celého týmu podaří,“ svěřila se Eliška, co pro ni její vítězství v soutěži znamenalo a jak vidí v svou roli v rámci letošního ročníku. Na spolupráci s Eliškou se těší i obchodí ředitelka Veronika Farářová, ta je přesvědčena o tom, že modelka dokáže soutěžícím významně pomoci v jejich osobním i profesním růstu. “Ráda bych poděkovala loňské ambasadorce Nikol Švantnerové, která dívkám toho dívkám dokázala mnoho předat. Spolupráce byla příjemná a Nikol k České Miss přistupovala velmi zodpovědně. Letos jsme se rozhodli do této funkce obsadit Elišku Bučkovou a jsem velmi ráda, že naši nabídku přijala. Je to žena, která má jasně srovnané priority a mnoho zkušeností. Věřím, že dívky povede správným směrem, a to nejen v modelingu,” dodala Veronika.